پشت صحنه كثيف برخي مارك هاي معروف!

آیا می دانید مارک های پر طرفداری که در سرتاسر دنیا عشاق زیادی دارند و حتی متاسفانه ارزش افراد با داشتن آنها سنجیده می شود در اصل چه معنایی دارند.
آیا می دانید این مارک ها و برند ها که بعضا ما هم به داشتن یک کفش فلان مارک افتخار می کنیم چه شعارهایی هستند!
شعارها و تلقین هایی که نا خواسته ما آنها را در قالب یک مارک (یا مدل) حمل می کنیم یا برای خرید آنها تلاش می کنیم ، چرا که به طرز هنرمندانه ای کد شده اند و مخفی هستند. مارک ها و برند هایی که در اصل شعارهای شیطانی هستند و توسط مالکان صهیونیست و شیطان پرست کمپانی های غربی به ما دیکته شده اند.
در فیلم مستند ظهور(The arrivals) که بخشی از پروژه بیداری یا Wake up است از بعضی از این مارک ها و نام ها کد برداری شده است.
در ادامه تعدادی از این مارک ها را معرفی می کنیم.
 ۱) مارک هایی که در اصل خلاصه شده ی مجموعه ای از لغات هستند که تشکیل یک شعار شیطانی را می دهند:

مارک پپسی

02
PEPSI: Pay Each Peny,Saves Israel
ترجمه : هر یک پنی (یک صدم پوند) که پرداخت می کنید ذخیره می شود برای اسراییل .
استفاده از جنين در محصولات پپسي و نستله!

گاف يك سناتور آمريكايي در ايالت اوكلاهاما فاش كرد كه شركت‌هاي پپسي، كرافت و نستله از جنين‌هاي سقط شده به عنوان طعم‌دهنده نوشيدني‌هاي خود استفاده مي‌كنند و روزانه ميليون‌ها نفر در سراسر جهان، از اين نوشيدني‌ها استفاده مي‌كنند. براساس گزارش نچرال نيوز، اظهارات سناتور رالف شورتي در مورد پيامدهاي اخلاقي اين عمل و تاكيد بر اينكه ايالت اوكلاهاما درصدد صدور قانون جديدي براي ممنوعيت اين اقدام است، ناظران اجتماعي را با اين سوال مواجه كرده است كه مگر تا پيش از اين، چنين اقدامي از سوي پپسي، نستله و كرافت انجام مي‌شده است؟!

تصويري دلخراش از يك جنين است كه كبد وي براي استفاده در طعم‌دهنده‌ها، توسط كاركنان آزمايشگاه شركت پپسي از بدن وي خارج شده است.
براساس اين گزارش، خبرگزاري آسوشيتدپرس و روزنامه O’Collegian براي اولين بار اين خبر را منتشر و عنوان كردند: شورتي بعد از اين اظهارات، پاسخي به تماس‌هاي آنها براي توضيح در مورد اين مسئله نمي‌دهد. سرانجام راديوي تولسا موفق شد با سناتور تماس بگيرد و او در اين مصاحبه عنوان كرد: تحقيقات نشان مي‌دهد كه اين سه شركت با استفاده از كبد جنين‌هاي سقط شده، به ايجاد طعم دهنده براي نوشيدني‌هاي خود اقدام مي‌كنند. سناتور شورتي در اين مصاحبه راديويي همچنين عنوان كرد: »ما قصد نداريم اجازه دهيم كه توليد اين نوع كالاها در اوكلاهاما صورت بگيرد.« براساس اذعان نشريات اسرائيلي، پپسي و نستله از حاميان مالي رژيم صهيونيستي هستند.
استفتائات امام خامنه ای(دام ظله العالی) :
سوال: آيا وارد كردن و ترويج كالاهاي اسرائيلي جايز است ؟
جواب: واجب است افراد از وارد كردن و ترويج كالاهايي كه دولت حقير اسرائيل از ساخت و فروش آن منتفع مي شود خودداري كنند .
سوال : آيا براي مسلمانان خريد كالاهاي اسرائيلي كه در سرزمين اسلامي به فروش مي رسند جايز است ؟
جواب: بر آحاد مسلمين واجب است كه از خريد و استفاده از كالاهايي كه سود توليد و فروش آنها عايد صهيونيست ها كه با اسلام و مسلمين در حال جنگ هستند ، مي شود ، اجتناب كنند .
(سوالات بخش »تجارت با غیر مسلمان« كتاب اجوبة الاستفتائات مقام معظم رهبري بر اين مسائل اختصاص داده شده است كه خواندنش مفيد و آگاه كننده است.)

مارک پلی بوی

model-43
PLAY BOY
که معنی لغوی آن در انگلیسی به معنای همجنس بازی است.
متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم از معنی آرم پلی‌بوی (خرگوش پلی‌بوی) استفاده از محصولات و آرم این کمپانی در کشور ما رو به افزایش است. و با توجه به آن که استفاده از محصولات این شرکت، در سرتاسر جهان برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می‌باشد، اما در ایران آرم این شرکت را به عنوان یک علامت فانتزی گاه بر روی بعضی از لباس‌ها و تی‌شرت‌های کودکان و نوجوانان دیده می‌شود، و حتی مارک آن، به عنوان شرکت سازنده، روی لباس‌ها و عطرهای برخی فروشگاه‌ها نیز یافت می‌گردد، و به تازگی برخی فروشگاه‌های فروش بدليجات و حتی طلا فروشی‌ها نیز اقدام به ساخت آرم این شرکت نموده‌اند، که هم جای تامل داشته و هم مراقبت مسئولین ذیربط را بیشتر می‌طلبد.
پلی بوی نام یک مجله معروف آمریکایی است که ماهیانه در ده‌ها کشور، و به زبان‌های مختلف منتشر می‌شود و شامل مقالات سیاسی، اجتماعی، ورزشی، و مصاحبه‌هایی با اشخاص مهم دنیا است. اما این همه ماجرا نیست، بلکه رسالت اصلی این مجله که در قالب مقالات ذکر شده مطرح می‌گردد، با دیدگاه مسایل بصورت صرفا جنسی است، و همواره بر روی جلد آن، تصاویری مستهجن از دختران و زنان کاملا برهنه به چاپ می رسد.
این مجله، که در جامعه آمریکا-کانادا، به مجله مردان شهرت دارد، به گرفتن مواضع شدید لیبرالی در مسایل مهم سیاسی آمریکا و جهان معروف است.
بنیانگذار این مجله که شخصی به نام “هیو هیپر” است، به جهت سخنرانی‌های تندی که در آن‌ها از آزادی‌های کامل جنسی به عنوان انقلاب جنسیت سخن می‌گفت، به عنوان نماد جنسیت‌گرایی آمریکا معروف شد، و در پی آن در سال ۱۹۵۳ اقدام به انتشار یک مجله کاملا سکس‌گرا، که همه مسائل جامعه، از قبیل سیاست، ورزش، کار و … را با دید مسائل سکس، مطرح می‌نمود، و بعدها با گسترش ایده خود به یک تراست جهانی، مجله پلی-بوی را به پلی بوی اینترپرایز تغییر داده و سلطه خود را به تمامی نشریات نوشتاری و صوتی تصویری گسترش داد.
۲) مارک هایی که با کمی دقت خود یک شعار شیطانی هستند :
مارک معروف کوکا کولا

2801
کلمه کوکاکولا بر روی این نوشابه طوری نوشته شده است که اگر به آن از پشت نگاه کنید خواهید فهمید که شامل کلمات توهین آمیزی به پیامبر (ص) ، نماز ، مکه و سایر مقدسات اسلام و مسلمانان است .
* کوکاکولا همواره با تصمیم اتحادیه عرب برای تحریم اسرائیل مخالفت می کند چرا که این شرکت از سال ۱۹۶۶ میلادی جزو سرسخت ترین حامیان اسرائیل است.
* کوکاکولا صاحب دامپروری و مناطق صنعتی در شهرک های غیر قانونی اسرائیلی می باشد.
* شرکت خوشگوار مشهد با پرداخت هر ساله بیش از ۱/۵ میلیارد تومان به یکی از شعب کوکاکولا، محصولات این شرکت را تولید و پخش می کند.
کوکاکولا و پپسی، نجس و حرام است
به نوشته مجله فرانسوی لی پوئن، “مؤسسه مصرف ملی فرانسه”، نوشابه های پپسی و کوکاکولا را به علت داشتن الکل از لیست محصولات حلال خارج کرد.
در واکنش به این اعلام، “میشل بیبین”، مدیر امور علمی و مقرراتی شرکت “کوکاکولا” در فرانسه وجود الکل در فرمول تولید کوکاکولا را امری طبیعی دانست و با اعلام اینکه این امر از سوی مقامات دولتی به رسمیت شناخته شده است، تعجب مردم از وجود این مقدار الکل در نوشابه‌‏ها را محکوم کرد.

 

مارکJabulani

Football-mason-2010 (4)

که روی توپ و تبلیغات جام جهانی ۲۰۰۶ توسط شرکت آدیداس حک شده بود.اگر خوب دقت بفرمایید بر روی توپ بازی های جام جهانی ۲۰۰۶با عبارت عجیبی مواجه می شوید که دیگر هر گونه شکی را بر طرف می سازد!
گفتنی است این واژه در واقع یاد آور نام خدای شیطانی ماسونهاست که بر روی این توپ نقش بسته است ، Jahbulon خدایی مرکب از یهوه (خدای یهودیان) ،بعل(خدای شیطانی مردم بین النهرین و کنعان ) و “آن” نام اوسیریس (خدای مردگان در مصر باستان) است.

این کلمه در فارسی “یه بال آن” تلفظ می شود.
در واقع یهودیان سامری نسب که از دین موسی (ع) منحرف گشتند ، پرستش این خدایان (بعل و اوسیریس) را که از مردمان مصر و بابل وام گرفته بودند وارد دینشان کردند و به پرستش خدایی جدید به نام Jahbulon پرداختند.و امروز نیز فرزندان نا مشروع این شبکه شیطانی یعنی فراماسونها (البته در درجات بالای سازمان)و شبکه ایلومیناتی نیز این موجود را مورد پرستش قرار می دهند.

ماركD&G

Domenico Dolce snd Stefano Gabbana

خرید از D&G یعنی حمایت از همجنس‌گرایی
کلمه «D» مخفف نام یک فرد ایتالیایی به نام Domenico Dolce و کلمه «G» مخفف نام یکی از طراحان مد در ایتالیا به نام Stefano Gabbana است، این دو مرد در جوانی به همجنس‌گرایی روی آورده و با هم ازدواج می‌کنند! سپس شرکتی را در طراحی مد لباس، کیف، کفش، عطر و … به نام دی اند جی تأسیس کردند، در واقع یکی از بزرگترین و مشهورترین برندهای لباس، کیف، کفش و … را با هدف جذب و حمایت از همجنس‌بازان با همین عنوان «D&G» تأسیس کرده‌اند.
دومنیکو دلچه و استفانو گابانا با حمایت صهیونیست‌ها کار طراحی لباس در صنعت هالیوود را در بسیاری از موارد عهده‌دار شدند، به طور مثال لباس‌هایی را برای مدونا، مونیکا بلوچی، ایزابل روسلینی، نیکول کیدمن، دمی مور و … طراحی کردند.
دومنیکو و استفانو در سال ۲۰۰۵ میلادی از هم جدا می‌شوند و دوباره در سال ۲۰۰۸ کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

164607_Dolce-and-Gabbana-4

چند سال بعد یعنی در دسامبر ۲۰۱۴، گابانا نامه‌ای عاشقانه‌ای به دلچه می‌نویسد که در روزنامه انگلیسی زبان «ایندیپندنت» منتشر می‌شود، او در این نامه ضمن ابراز عشق و علاقه به دلچه و بیان رابطه عمیق ۲۸ ساله میان خودش و او می‌گوید: به خاطر موفیقت در برنامه کاری و زندگی شخصی از تو تشکر می‌کنم، تو برای من منحصر به فرد هستی و عاشق تو هستم!

 

منابع :

http://www.zohur12.ir

rahiyanenoor90.blogfa.com

www.perspolisfc.net

www.teh-valfajr.ir

sheytanha.persianblog.ir

About واحد خواهران

5 comments

  1. ممنون به خاطر این مطلب مفیدتون.
    خیلی مفید بود.

  2. عاااااااااااااااااااااااااالی فقط کوکلا چی نوشته مگه؟

  3. متاسفانه همه میدون ولی بازم میخرن من نمی دونم چرا هیچکس کاری نمی کنه آخه نفروشن خوب.

  4. آخه چرا جلوگیری نمی کنند.خوب نخرن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>